AktualneSpecials

Skandal: Gendero-szaleństwo w sporcie

Świat sportu kobiecego jest z pewnością najbardziej dotknięty absurdem ideologicznym, polegającym na dopuszczaniu w imię praw dla  Transseksualistów – mężczyzn, którzy uważają się za kobiety, do konkurownia z prawdziwymi atletkami żeńskimi.

Jedną z nich jest Selina Soule amerykańska uczennica uprawiająca lekkoatletykę w liceum w Glastonbury High School w stanie Connecticut. Była ona zmuszona do konkurowania w biegach ze sportowcami płci męskiej, którzy twierdzą, że są kobietami. Wraz z dwiema innymi sportsmenkami Selina złożyła protest do Departamentu Edukacji USA, w którym oskarża międzyszkolną konferencję Connecticut Athletics o dyskryminację dziewcząt biologicznych i łamanie ich praw. W ciągu dwóch tygodni pod listem tym podpisało się ponad 117 tysięcy osób.

„Młode dziewczyny zasługują na współzawodnictwo na równym poziomie”,
powiedziała Selina Soule dla Middletown Press. Ma również nadzieję, że „uczciwość powróci do zawodów lekkoatletycznych”.

Historia ta nie jest odosobnionym przypadkiem, po raz kolejny pokazuje ona, że ​​prawdziwie dyskryminowanymi dzisiaj są osoby nie będące transseksualistami!.

FLC

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert